3D vizualizace Grafický návrh vaší koupelny ve 3D

3D vizualizace

Zařizujete koupelnu? Nabízíme Vám možnost zpracování 3D vizualizace Vašeho návrhu. Jak na to: vyberte si v naší vzorkovně obklad,který se Vám líbí připravte si skicu či popis rozvržení obkladů a potřebné podklady pro zpracování vizualizace po odsouhlasení zadání zaplatí zákazník 1500-2000kč(dle náročnosti) my Vám zpracujeme vizualizaci a zašleme Vám ji na Vaší e-mailovou adresu. Pokud nebudete s výsledkem spokojeni,zašlete zpět na náš e-mail požaavky na změny.My dané a požadované změny provedeme.Po odsouhlasení návrhu Vám zpracujeme výpis obkladů a dlažeb.Tyto informace jsou však orientační,proto doporučujeme před objednáním zboží přeměření skutečných rozměrů místnosti či objektu.

Podklady pro zpracování vizualizace:

  • půdoris místnosti s celkovými rozměry
  • rozměry vyzdívek,soklů.nik
  • rozměry dveří a oken včetně výšky parapetu nad podlahou
  • vzdálenost dveří,oken a vyzdívek od rohu místnosti
  • světlá výška místnosti
  • jedná-li se o podkrovní místnost tak také řez s rozměry skosení nebo jeho sklonem

Cena vizualizace: Záloha na návrh vizualizace +wc 1500-2000kč (dle náročnosti).V ceně je zahrnuta 1x vizualizace koupelny + wc + 1x úprava. Při odběru obkladů a dlažeb nad 20 000,.kč v naší vzorkovně Vám bude vrácena celá částka za zpracování návrhu z celkové částky.
Vizualizace a návhy koupelen: 702 000 961 Jana Štětinová (vzorkovna)

Doba zpracování vizualizace je přibližně 1 týden. Nabídka se vztahuje pouze na sortiment obkadů a dlažeb. Zakoupené zboží nepřijímáme zpět ani nevymněňujeme! Děkujeme za pochopení.